Bebek İşi Dizisine Yeni İsimler Katıldı

Bebek İşi
Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar’ın başrolünü paylaştığı “Bebek İşi”nin kadrosu sevilen oyuncuların katılımı ve sürpriz senaristlerle büyüyor! Murat Akkoyunlu, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi ve Gözde Mutluer’in katıldıkları dizide, hangi karakterleri canlandıracakları şimdiden merak konusu. undan böyle senaryosu, “Sıdıka” tiplemesinin yaratıcısı aynı zamanda Leman Dergisi’nde köşe yazarlığı yapan Atilla Atalay ve yine Leman/Lemanyak gibi dergilerde karikatürleri yayınlanan Can Barslan’a emanet olan dizi, yeni sezonda oldukça iddialı. Limon Yapım, Hayri Aslan imzası taşıyan proje her Pazartesi saat 20:00’de Show Tv ekranlarında!

Candan (Nurgül Yeşilçay) ve Murat (Timur Acar)’ın bol didişmeli ama bir o kadar da aşk dolu evliliğini, Yankı’nın da dünyaya gelmesiyle değişen hayatlarını ve onunla olan maceralarını anlatan “Bebek İşi” sürprize doymuyor. Nurgül Yeşilçay, Timur Acar, Nevra Serezli, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Bora Akkaş gibi başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, ekranların sevilen oyuncularının da kadroya katılımıyla büyüyor. Murat Akkoyunlu, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi ve Gözde Mutluer’la daha da renklenecek dizide, yeni oyuncuların hangi karakterlere hayat verecekleri de şimdiden merak konusu.

Olayların Yankı bebeğin gözünden ve hayal dünyasından oldukça esprili bir dille anlatıldığı “Bebek İşi”nin diğer sürprizi ise, senaryoyu teslim Atilla Atalay ve Can Barslan. Leman, Lemanyak, Gırgır, Fırt gibi dergilerde yazılar yazan ve “Sıdıka” karakterine hayat veren Atalay ile Leman, Lemanyak dergilerinde çizerlik yapan Barslan, kalemleriyle seyirciyi kahkahaya boğmaya hazır!

Bebek İşi dizisi Fragmanı

Yorum Yaz