Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nda Yeni Fragman Yayınlandı!

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Amerika’nın iki süper kahramınının karşılaşmasını izleyeceğimiz Batman v Süperman:Adaletin Şafağı‘ndan yeni fragman görücüye çıktı.

Zack Snyder’in yönetmenliğini üstlendiği Batman/Bruce Wayne olarak Ben Affleck’i, uzaylı kahramanımız Superman/Clark Kent olarak da Henry Cavill’i izleyeceğimiz filmde DC Comics’in çizgi roman kahramanları Batman ve Süperman‘i ilk defa aynı filmde görmüş olacağız. Tabi bu arada DC’nin bir diğer çizgi roman kahramanı Wonder Woman’ı da ilk kez beyazperde de izleyeceğimiz bilgisini de ekleyelim. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerse Amy Adams, Jesse Eisenberg, Gal Gadot, Diana Lane, Laurence Fishburne ve Jeremy Irons.

Warner Bros ve DC Comics yapımı film 25 Mart 2015’de vizyonda olacak filmin konusu ise şu şekilde;

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Yorum Yaz