Batman V Superman: Adaletin Şafağı Filminden Yeni Fragman Görücüye Çıktı!

Batman ve Süpermen Adaletin şafağı

DC Comics’in yeni çizgi roman uyarlaması Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Batman v Superman: Dawn of Justice) filminden ikinci fragman yayınlandı.

Zack Snyder’in yönetmenliğini üstlendiği Amerika’nın iki kahramınını izleyeceğimiz  Batman v Süperman:Adaletin Şafağı‘nda kara pelerinli kahramanımız Batman/Bruce Wayne olarak Ben Affleck’i, uzaylı kahramanımız Superman/Clark Kent olarak da Henry Cavill’i izleyeceğiz. Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmiyle beraber Batman ve Superman’i aynı filmde de ilk kez göreceğiz. Tabi bu duruma DC’nin bir diğer çizgi roman kahramanı Wonder Woman’ı da ilk kez beyazperde de izleyeceğimiz bilgisini de eklememiz lazım.

Filmin diğer oyuncuları ise Amy Adams, Jesse Eisenberg, Gal Gadot, Diana Lane, Laurence Fishburne ve Jeremy Irons.

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Warner Bros ve DC Comics yapımı film 25 Mart 2015’de vizyonda olacak.

Yorum Yaz