Bana Masal Anlatma Film Fragmanı

Bana Masal anlatma

Yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Aksak’ın üstlendiği BKM film yapımı Bana Masal Anlatma 9 Ocak’da gösterime girmeye hazırlanıyor. Burak Aksak yeni filminde bir çok ünlü isme yer verirken son döneminde popüler dizileri olan ‘Leyla ile Mecnun’, ‘Behzat Ç’, ‘Güneşi Beklerken’ ve ‘İşler Güçler’den beş isimide Bana Masal Anlatma filminde buluştuyor.

Filmin başrollerinde Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut, Cengiz Bozkurt, Erdal Tosun, Berat Yenilmez, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Burcu Biricik, Ercan Yazgan, Ani İpekkaya’yı görürken Tarık Ünlüoğlu, Gökçe Bahadır, Gürkan Uygun ve Yılmaz Erdoğan’da filmde konuk oyuncu olarak yeralacaklar.

Bana Masal Anlatma‘nın konusuysa şu şekilde; Suriçili dolmuş şoförü Rıza (Fatih Artman), doğup büyüdüğü mahallede, esnafın ve mahallelinin göz bebeği olan bir gençtir. Rıza’ya bildiği her şeyi unutturup ezber bozduran ise Ayperi (Hande Doğandemir) olacaktır.

“Bana Masal Anlatma” sıradan bir mahallede, eskimeyen dostlukların kanatları altındaki iki gencin hikayesi!

Delikanlı, kalbi iyilikle dolu, kızlar konusunda şeytanın bacağını kıramamış, çekingen dolmuş şoförü Rıza. Kız ise, elini attığı her şeyi değiştirip güzelleştiren masal kahramanı, hayran olunası Ayperi.

Yorum Yaz