Avcı: Kış Savaşı Türkçe Film Fragmanı

Avcı: Kış Savaşı

2012 yapımı Pamuk Prenses ve Avcı yeni filmi Avcı:Kış Savaşı ile tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor.Yeni film avcı Eric (Chris Hemsworth) ve kötü Kraliçe Ravenna’nın (Charlize Theron) aslında  nekadar derin ve tehlikeli bir şekilde birbirlerine bağlı olduğunu gösterecek. Bizlere yeniden fantastik bir dünyanın kapılarını aralayacak ünlü oyuncular Chris Hemsworth ve Charlize Theron Avcı:Kış Savaşı filmiyle tekrar eski rollerine dönerken Emily Blunt, Jessica Chastain ve Nick Frost’ta onlara eşlik edecek.

Yeni filmin yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan’ın üstleneceği Avcı:Kış Savaşı‘nın konusu ise şu şekilde;

Kötü Kraliçe Ravenna , Pamuk Prenses’in bıçağıyla yenildiğinin sanılmasından uzun sure önce, kız kardeşi Freya’nın (Emily Blunt) kalbini kıran bir ihaneti yaşayışını ve krallıklarından kaçışını sessizce izlemişti. Freya’nın her türlü düşmanı dondurabilme yeteneğiyle, genç buz kraliçesi ücra, soğuk bir sarayda uzun yıllar geçirmiş, Eric (Chris Hemsworth) ve savaşçı Sara’nın (Jessica Chastain) da yer aldığı ölümcül bir avcı lejyonu yetiştirmiştir, ancak değerli iki savaşçısının kendisinin tek emri olan “Kalplerinizi sevgiye sonsuza dek kapatın” emrine karşı geldiğini öğrenmiştir.

Freya, kız kardeşinin öldüğünü öğrendiğinde Sihirli Ayna’yı, onun gücünü kullanabilecek yetenekteki, kalan tek büyücü kadına getirmek üzere geride kalan askerlerini toplar. Ama Ravenna’nın altın derinliklerinden yeniden hayata döndürülebileceğini öğrendiğinde, kötü kız kardeşler bu büyülü toprakları bugüne kadar görülen en karanlık gücün iki katıyla tehdit eder. Artık toplanan orduları yenilmez olduğunu kanıtlayacaktır… tabii kraliçenin başlıca emrine karşı gelerek ülkelerinden sürülmüş avcılar tekrar bir araya gelmedikleri sürece.

Yorum Yaz