Avcı: Kış Savaşı Filminden Yeni Fragman Görücüye Çıktı!

Avcı Kış Savaşı

Pamuk Prenses ve Avcı filminin devam filmi Avcı:Kış Savaşı filminin ilk fragmanını geçtiğimiz aylarda sizlerle paylaşmıştık.

Cedric Nicolas-Troyan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Chris Hemsworth ve Charlize Theron Avcı:Kış Savaşı filmiyle tekrar eski rollerine dönerken Emily Blunt, Jessica Chastain ve Nick Frost’ta onlara eşlik edecek.

Avcı:Kış Savaşı filminin konusu ise şu şekilde;

Kötü Kraliçe Ravenna , Pamuk Prenses’in bıçağıyla yenildiğinin sanılmasından uzun sure önce, kız kardeşi Freya’nın (Emily Blunt) kalbini kıran bir ihaneti yaşayışını ve krallıklarından kaçışını sessizce izlemişti. Freya’nın her türlü düşmanı dondurabilme yeteneğiyle, genç buz kraliçesi ücra, soğuk bir sarayda uzun yıllar geçirmiş, Eric (Chris Hemsworth) ve savaşçı Sara’nın (Jessica Chastain) da yer aldığı ölümcül bir avcı lejyonu yetiştirmiştir, ancak değerli iki savaşçısının kendisinin tek emri olan “Kalplerinizi sevgiye sonsuza dek kapatın” emrine karşı geldiğini öğrenmiştir.

Freya, kız kardeşinin öldüğünü öğrendiğinde Sihirli Ayna’yı, onun gücünü kullanabilecek yetenekteki, kalan tek büyücü kadına getirmek üzere geride kalan askerlerini toplar. Ama Ravenna’nın altın derinliklerinden yeniden hayata döndürülebileceğini öğrendiğinde, kötü kız kardeşler bu büyülü toprakları bugüne kadar görülen en karanlık gücün iki katıyla tehdit eder. Artık toplanan orduları yenilmez olduğunu kanıtlayacaktır… tabii kraliçenin başlıca emrine karşı gelerek ülkelerinden sürülmüş avcılar tekrar bir araya gelmedikleri sürece.

Yorum Yaz