Avcı: Kış Savaşı Filmi Karakter Posterleri Yayınlandı

Avcı:Kış Savaşı Film Posterleri

2012 yılında gösterime giren Pamuk Prenses ve Avcı filminin devam filmi Avcı:Kış Savaşı‘nın ilk fragmanını geçtiğimiz günlerde yayınlamıştık. Filmin gösterim tarihi yaklaştıkça filmden yeni metaryeller de paylaşılmaya devam ediyor. 26 Nisan 2016’da gösterime girecek olan Avcı:Kış Savaşı filminden şimdi de ana karakterlerin yer aldığı karakter posterleri görücüye çıktı.

Chris Hemsworth’u Avcı ve Charlize Theron’u Kötü Kraliçe rolünde yeniden başrollerinde izleyeceğimiz Avcı: Kış Savaşı filmin de Emily Blunt Buz Kraliçesi ve Jessica Chastain‘da savaşcı rolleriyle karşımıza çıkacak.

Avcı: Kış Savaşı‘nın konusu ise şu şekilde; Kötü Kraliçe Ravenna , Pamuk Prenses’in bıçağıyla yenildiğinin sanılmasından uzun sure önce, kız kardeşi Freya’nın (Emily Blunt) kalbini kıran bir ihaneti yaşayışını ve krallıklarından kaçışını sessizce izlemişti. Freya’nın her türlü düşmanı dondurabilme yeteneğiyle, genç buz kraliçesi ücra, soğuk bir sarayda uzun yıllar geçirmiş, Eric (Chris Hemsworth) ve savaşçı Sara’nın (Jessica Chastain) da yer aldığı ölümcül bir avcı lejyonu yetiştirmiştir, ancak değerli iki savaşçısının kendisinin tek emri olan “Kalplerinizi sevgiye sonsuza dek kapatın” emrine karşı geldiğini öğrenmiştir.

Freya, kız kardeşinin öldüğünü öğrendiğinde Sihirli Ayna’yı, onun gücünü kullanabilecek yetenekteki, kalan tek büyücü kadına getirmek üzere geride kalan askerlerini toplar. Ama Ravenna’nın altın derinliklerinden yeniden hayata döndürülebileceğini öğrendiğinde, kötü kız kardeşler bu büyülü toprakları bugüne kadar görülen en karanlık gücün iki katıyla tehdit eder. Artık toplanan orduları yenilmez olduğunu kanıtlayacaktır… tabii kraliçenin başlıca emrine karşı gelerek ülkelerinden sürülmüş avcılar tekrar bir araya gelmedikleri sürece.

Karakter Posterlerini tam ekran görmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Chris Hemsworth Avcı

Avcı:Kış Savaşı Film Posterler

Yorum Yaz