Arınma Gecesi (The Pruge) Televizyon Dizisi Oluyor!

Arınma Gecesi Tv dizisi

James DeMonaco’nun yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 2013 yapımı korku-gerilim türündeki ABD filmi Arınma Gecesi (The Pruge) tüm dünya’da büyük ilgi görmüştü. Üç filmlik bir seri olan ve beyazperde de büyük ses getiren Arınma Gecesi şimdi de televizyon’a uyarlanmaya hazırlanıyor.

2022 yılında Amerika’da geçen filmde vatandaşlar 1 yıl boyunca hiç suç işlemektedir. Fakat Amerika Birleşik Devletleri yasal olarak vatandaşlarına yılda 1 gün 12 saat suç işleme hakkı vermiştir. Bu ilginç konusu ile  televizyona uyarlanması düşünülen filmin dizi olarak da çok uzun süre ekranda kalması ise olası gözükmüyor. James DeMonaco’nun verdiği bir röportaja göre dizi 6-7 bölümden oluşacak. Her bölümde seyircilere ayrı bir Arınma Gecesi seyrettireceklerini açıklayan yönetmen ayrıca yapacakları flashbacklerle de insanların o duruma nasıl geldiklerini, daha önce neler yaşandığını gösterebileceklerini belirtti.

Şuan da bir fikir aşamasında olan projenin genel itibari ile kesinleşmiş fazla bilgisinin mevcut olmadığını da belirtelim.

Yorum Yaz