Amy Adams Sharp Objects Dizisinin Başrolünde Oynayacak!

sharp objects amy adams

Hollywood’un ünlü oyuncularında Amy Adams Gillian Flynn’ın 2006 da yayımlanan Sharp Objects kitabının televizyon uyarmasında oynayacak.

Yazar ve aynı zamanda prodüktör olan Gillian Flynn’ın daha önce Kayıp Kız (Gone Girl) ve Karanlık Yerler (Dark Places) romanları beyazperdeye uyarlanmıştı. Şimdiye dek 2 kez beyazperdeye uyarlanmak istenen Sharp Objects çeşitli aksilikliklerden dolayı beyazperdeye uyarlanamamıştı.  İki girişimden de sonuç çıkmaması üzerine Sharp Objects sadece bir proje olarak kalmış ve proje rafa kaldırılmıştı.

Beyazperdeye uyarlanmaktan vazgeçilen proje için 2015 yılında yapılan açıklama ile Sharp Objects‘in televizyon ekranlarına uyarlanacağı açıklanmıştı. Uzun bir süredir yapım aşamasında olan proje artık bitme noktasına geldi ve dizinin başrolü  için Amy Adams‘la anlaşıldı. Dizinin başrolünü üstlenen Amy Adams aynı zamanda da projede yapımcı sıfatıyla bulunacak.

Sharp Objects Dizisinin Konusu

Camille Preaker genç bir gazetecidir. Genç gazeteci yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabaya iki genç kızın cinayetini araştırmak üzere dönecektir. Uzun bir süredir görmediği annesi ve üvey kız kardeşini gören Camille Preaker’ın cinayeti çözmek için kendi geçmişinden de yararlanması gerekmektedir.

Jean-Marc Vallée dizinin yönetmenliğini üstlenirken dizinin senaryosunu Marti Noxon kaleme aldı. Şuan için Amy Adams hariç dizinin diğer oyuncu kadrosu ve ilk yayın tarihi belli olmadı.

Yorum Yaz