Alper Kul ve Çağlar Çorumlu Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı’nı Seslendirdi!

Alper Kul Çağlar Çorumlu

Show TV’de ekrana gelen Güldür Güldür Show programında gösterdikleri performansla alkış alan ünlü isimler Alper Kul ve Çağlar Çorumlu Minyonlar ve Çılgın Hırsız gibi ses getiren animasyon filmleri yapan ekibin yeni animasyon filmleri Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı‘nı seslendirdiler. Stüdyoda yaşanan ilginç ve komiik anları haberimizin sonunda yeralan videmuzda izleyebilirsiniz.

Filmde Alper Kul Max isimli köpeği seslendirirken, Çağlar Çorumlu ise Duke isimli köpeği seslendirdi. birbirine rakip iki köpeği seslendiren ünlü komedyenlerin kamera arkası çekimleri renkli görüntülere sahne oldu. Sahipleri evde yokken evcil hayvanların sürdüğü hayatı ve aksiyon dolu bir macerayı konu alan film 5 Ağustos’ta vizyona girecek.

Başarılı animasyonlara imza atan Illumination’ın bu projesinde yer almaktan çok keyif aldığını belirten Aper Kul “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin seslendirmesinde yer almayı biraz da oğlum için istedim, seslendirme yaptığım filmi birlikte izleyeceğimizi düşünmek beni heyecanlandırıyor” dedi.

Çok farklı karakterleri deneyimlemeye olanak sağladığı için seslendirme projelerinde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Çağlar Çorumlu ise “Filmde, evcil hayvanların sahipleri evde değilken neler yaşadıkları çok eğlenceli bir şekilde yansıtılmış. Bunun yanı sıra Max ve Duke’ün evden ayrılmasıyla başlayan aksiyon dolu bir macera izliyoruz. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı çocuklar ve aileleri kadar gençlerin ve yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği bir animasyon.” dedi.

Yorum Yaz