Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden Türkçe Film Fragmanı

Alis Harikalar diyarında 2 Aynanın İçinden

Lewis Carroll’un 1865 tarihli hikayelerinden uyarlanan Alis Harikalar Diyarında filminden geçtiğimiz günlerde 3 kısa teaser yayınlanmıştı.

James Bobin’in yönetmenliğini üstlendiği Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden (Alice Through the Looking Glass) filminde Alis, yeraltının tuhaf dünyasına dönüyor ve Çılgın Şapkacı’yı kurtarmak için zamanda geçmişe yolculuk ediyor.

Johnny Depp, Mia Wasikowska, Anne Hathaway ve Helena Bonham Carter‘ı yeniden başrollerde göreceğimiz filmin gösterim tarihi ise 27 Mayıs 2016.

Alis Kingsleigh (Wasikowska) son birkaç yılını babasının adımlarını takip ederek geçiriyor ve açık denizlere seyahat ediyor. Londra’ya dönüş yolunda sihirli bir aynayla karşılaşıyor ve yerlatının fantastik dünyasına dönerek arkadaşları olan Beyaz Tavşan (Sheen), Absolem (Rickman), Cheshire Kedisi (Fry) ve kendisi olmayan Çılgın Şapkacı’yla (Depp) karşılaşıyor. Şapkacı büyüklüğünü kaybettiği için Mirana (Hathaway) Alis’i zamana hükmeden Büyük Saat’in odasının içersindeki Renkküreyi ödünç almak üzere bir yolculuğa gönderiyor. Geçmişe giden Alis, hayatlarının farklı dönemlerindeki dostları ve düşmanlarıyla karşılaşıyor ve zaman dolmadan önce Şapkacı’yı kurtarmak için amansız bir mücadeleye giriyor.

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden Türkçe Altyazılı Fragmanı

 

Yorum Yaz