Alis Harikalar Diyarında Aynanın İçinden Film Müziklerini Ünlü Şarkıcı Pink Yapacak

Pink Alis harikalar diyarında

Alis Harikalar Diyarında‘nın devam filmi Alis Harikalar Diyarında Aynanın İçinden filminin gösterimene az bir süre kala filmden yeni haberler de gelmeye başladı.

Alis Harikalar Diyarında Aynanın İçinden filminin yapım firması Walt Disney serinin ikinci filmi için üç Grammy ödüllü şarkıcı ve söz yazarı P!nk ile birlikte çalıştı.

P!nk filmde ve Walt Disney Records’un dört defa Oscar adayı olan sanatçı Danny Elfman’ın eserlerine de yer verilen filmin müzik albümünde yer alacak özgün bir şarkı hazırlayacak ve kaydını yapacak. Ayrıca P!nk filmin pazarlama kampanyası için simgeleşen “White Rabbit” şarkısına bir cover kaydı da yaptı.

“Alis Harikalar Diyarında Aynanın İçinden” başrollerinde Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska, Rhys Ifans, Helena Bonham Carter ve Sacha Baron Cohen‘ın paylaştığı ve Lewis Carroll’ın sevilen hikâyelerinden unutulmaz karakterleri içeren yepyeni ve olağanüstü bir macera filmi olarak seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Film, 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Yaz