2016′ nın Gösterime Girecek Devam Filmleri

“Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı”  deyimi en çok kullandığımız deyimlerin başında gelir. Hollywood son dönemler de arka arkaya çıkardığı devam filmleriyle yakaladığı başarıyla bu deyimin sinema için geçerli olmadığını kanıtladı desek yalan söylemiş olmayız.

2015 yılında Focus, Tomorrowland, Chappie gibi orjinal filmler beklentileri karşılayamazken Jurassic World, Mad Max: Fury Road, Terminatör: Genesys, Yenilmezler:Ultron Çağı ve Hızlı ve Öfkeli 7 gibi devam filmleri hem gişe rakamlarını alt üst ettiler hem de seyirciden olumlu not almayı başardılar. Bu listeye 2015’in son günlerinde gösterime giren Star Wars’ı da dahil edebiliriz. Ki Star Wars’ın devam filmlerinin listesi de şimdiden açıklanmış durumda.

Şimdide gelelim 2016 yılında hangi devam filmleri beyazperdeyle buluşacak? sorusunun cevabına

1- Hayalet Avcıları  (Ghostbusters 3)

Hayalet Avcıları 3

1984 yılında ozamana kadar yapılmış en pahalı komedi filmi olarak vizyona giren Hayalet Avcıları o kadar başarılı olmuştu ki 1989 yapımı bir de devam filmi çekilmişti.

Hayalet avcılarının ilk iki filminde  Bill Murray, Rick Moranis, Dan Aykroyd, Harold Ramis  gibi isimler oynarken yapımcılar yeni filmde büyük bir yeniliğe gitti. Yeni filmde hayalet avcılarımız tamamıyla kadın oyunculardan oluşuyor.

Serinin yeni filminin yönetmenliğini Paul Feig üstlenirken filmin başrollerinde Melissa McCarhy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones yeralıyor.

Filmin gösterim tarihi 29 Temmuz 2016. Filmin fragmanı hala yayınlanmadığı için siz okuyucularımıza bonus olarak Hayalet Avcıları’nın unutulmayan o muhteşem soundtrackını paylaşıyoruz.

Yorum Yaz